ZAŁOŻYCIELE


Witold Piekorzewski 

Jako firma budowlana AmstaBud jesteśmy partnerem biznesowym oraz działamy pod patronatem firmy P.H.U. Piekorzewski Witold działającej na rynku trójmiejskim od 2001 roku.

Firma zrealizowała z powodzeniem dziesiątki kontraktów współpracując z największymi deweloperami w Polsce, jak i za granicą.

Na przestrzeni ostatnich 20 lat firma zdobyła doświadczenie w różnorodnych pracach wykończeniowo-budowlanych dla deweloperów takich, jak: 

Dekpol, Murapol, Budimex, Activa, Skanska, Ekolan, Fudarte, HRE Investments, Hartuna, Interium Investment i wielu innych.


Maciej Straszkiewicz

Przez ponad 10 lat byłem ściśle związany z rynkiem finansowym w segmencie bankowości prywatnej oraz inwestycyjnej. Pracowałem bezpośrednio z klientami zamożnymi na stanowisku Wealth Managera. 


Ostatnie 5 lat swojej pracy zawodowej spędziłem rozszerzając horyzonty biznesowe w firmach deweloperskich z branży nieruchomości komercyjnych, jak i mieszkaniowych.

Doświadczenia menagerskie zdobywałem poprzez zarządzanie własnym zespołem.

Obecnie rozszerzam swoje kompetencje biznesowe, jako jeden z właścicieli firmy AmstaBud.


Agnieszka Piekorzewska

Z sektorem nieruchomości oraz branżą budowlaną związana jestem właściwie od początku swojej kariery zawodowej.

Początkowo moja ścieżka zawodowa była ściśle związana z marketingiem, w tej dziedzinie posiadam wykształcenie oraz ponad 7 letnie doświadczenie. 

Od kilku lat z sukcesem świadczę usługi pośrednictwa w zakresie sprzedaży, kupna i najmu nieruchomości na terenie Trójmiasta i okolic. Pracę w branży rozpoczęłam w dużej ogólnopolskiej sieci biur nieruchomość. 

Obecnie prowadzę własne biuro nieruchomości we współpracy z Centrum Pośrednika, które zrzesza tylko niezależnych Ekspertów. 

 Jestem licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, numer licencji: 26509.