Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość wykonywanych prac

Przedmiotem działalności firmy AmstaBud są kompleksowe usługi remontowe, modernizacyjne budynków i wykończenia wnętrz. Dostarczamy usługi dla instytucji, firm deweloperskich oraz dla klienta indywidualnego na terenie całego kraju. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, służąc profesjonalnym doradztwem. Klientom decydującym się podjąć z nami współpracę gwarantujemy terminowość zleceń.


Świadczymy usługi budowlane o najwyższej jakości przy zachowaniu umiarkowanych cen. To co wyróżnia AmstaBud na tle konkurencji to elastyczność i fachowość. Zatrudniamy świetnie przeszkolonych pracowników, którzy posiadają niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz uprawnienia. To wszystko sprawia, że zlecenia wykonujemy bez opóźnień z zachowaniem najwyższych standardów. 

Jesteśmy partnerem biznesowym firmy
P.H.U. Piekorzewski Witold działającej na rynku trójmiejskim od 2001 roku.

Firma zrealizowała z powodzeniem dziesiątki kontraktów współpracując z największymi deweloperami w Polsce, jak i za granicą.

Na przestrzeni ostatnich 20 lat zdobyliśmy doświadczenie w różnorodnych pracach wykończeniowo-budowlanych. Nasze ekipy remontowe wykonały kilometry zabudów z płyty kartonowo-gipsowej, przemalowaliśmy tysiące ścian na nowe kolory, zmieniliśmy układy pomieszczeń w setkach różnych inwestycji. To właśnie dzięki doświadczeniu i budowanej latami renomie, uzyskaliśmy ugruntowaną pozycję na rynku. Nasi zadowoleni klienci polecają nasze usługi dalej. Oferujemy również szeroki zakres usług związanych z doradztwem na rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. 

Dlaczego my?


 Doświadczenie | Jakość | Terminowość | Profesjonalizm | Szeroka oferta

Z pewnością sprostamy Twoim wymaganiom

Od ponad 20 lat nasz profesjonalizm jest gwarancją Twojego zadowolenia.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą


Zaufali nam:
KONTAKT


AmstaBud s.c.
ul. Szafranowa 13
83-010 Straszyn
NIP: 5833385446
    REGON: 385269258

e-mail
telefon