Zaufaj najlepszym

Chcesz sprzedać lub kupić nieruchomość? Sprawnie i bezpiecznie przeprowadzę Cię przez cały ten proces. Jestem profesjonalnym licencjonowanym pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. 
Zapraszam do współpracy oraz zapoznania się z moimi ofertami.

Telefon + 48 506 076 441

Z nami dokonasz najlepszego wyboru

Nasza firma specjalizuje się w obrocie nieruchomościami. Z nami masz pewność, że Twoja transakcja zostanie przeprowadzona bezpiecznie, sprawnie i profesjonalnie.

  • kupno, sprzedaż, najem
  • profesjonalizm i pasja
  • doświadczenie
  • nowoczesne formy marketingu
  • licencjonowany pośrednik
  • profesjonalna sesja zdjęciowa
  • doradztwo kredytowe

DLACZEGO Z NAMI?

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe. Stosujemy indywidualne plany strategii marketingowej. Tworzymy treść oferty, dbamy o atrakcyjność prezentacji oraz szeroką promocję na najważniejszych portalach branżowych.
BEZPIECZEŃSTWO

Gwarantem bezpieczeństwa każdej transakcji jest nasze doświadczenie oraz licencja zawodowa. Wybierzemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania pod względem ceny i warunków. Dodatkowo zweryfikujmy wiarygodność stron transakcji.

PARTNERSTWO

Blisko 90% klientów trafia do nas z polecenia i rekomendacji. Podstawą naszej działalności jest zaufanie i partnerstwo. Pozwala to na efektywną i skuteczną realizację każdej transakcji.  

numer licencji: 26509

Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Administratorem Twoich danych osobowych jest AmstaBud s.c. z siedzibą w Straszynie (83-010), przy ul. Szafranowej 13. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z prawem w celu przesłania zapytania ogłoszeniodawcy oraz późniejszego kontaktu. Nie udostępniamy Twoich danych innym podmiotom, z wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa. Masz dostęp do swoich danych oraz prawo ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Szczegóły w zakładce "Polityka Prywatności".

KONTAKT

Agnieszka Piekorzewska
Nieruchomości
apiekorzewska@amstabud.pl
+48 506 076 441